top of page
IMG_8447.heic

O centrum

Gdyńskie Centrum Psychoterapii Grupowej to przestrzeń dla rozwoju i psychoterapii, którą stworzyliśmy aby wesprzeć dążenia i pragnienia ludzi by mieć lepsze relacje, uczyć się o nich, aby poradzić sobie z cierpieniem wynikającym z osamotnienia  i rozwinąć swój potencjał. Kontynuujemy i rozwijamy pracę założonego w 2010r. Gdyńskiego Centrum Psychoterapii w zakresie psychoterapii grupowej. 

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, których łączy pasja do pracy z grupami, wiedza, ciekawość, wspólne wartości i poczucie, że  w tej sposób wnosimy swój wkład w lepszy świat.

W odpowiedzi na coraz trudniejsze czasy, w których doświadczamy kryzysu relacji i ogromu zmian, chcemy stworzyć możliwość doświadczenia wspólnoty, przynależności, bliskich relacji, odzyskania wpływ na swoje życie, które są kluczowe w przejściu przez obecny okres czas zmian i niepewności.

.

Proponujemy psychoterapię grupową krótko- i długoterminową, treningi interpersonalne, 8 tyg. treningi Mindfulness. Pracujemy w podejściu łączącym myślenie psychodynamiczne, humanistyczne i interpersonalne.

Swoją pracę poddajemy stałej superwizji u superiorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Przestrzegamy zasad Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 

Zespol kotwica

Zespół

bottom of page