top of page

Trening interpersonalny

Trening interpersonalny

Trening interpersonalny jest intensywnym doświadczeniem grupowym, w trakcie którego mamy okazję dowiedzieć się więcej o sobie. Udział w takiej grupie pogłębia samoświadomość tego, w jaki sposób budujemy kontakt w relacjach z innymi ludźmi. 


Ponadto dowiadujemy się o tym, jak i dlaczego wpływają na nas ludzie oraz jakie mamy sposoby reagowania na nich. I odwrotnie: jak i dlaczego jesteśmy odbierani w ten, a nie inny sposób oraz jakie uczucia budzimy w ludziach.


Trening jest doskonałą okazją do uczenia się nowych, efektywniejszych sposobów komunikacji. W te próby w nieunikniony sposób wpisane są nasze obawy i potknięcia. Dlatego zapraszamy do sprawdzania nowych, bardziej sprzyjających taktyk budowania kontaktu w bezpiecznej atmosferze, oferując wsparcie w radzeniu sobie z trudnościami z tym związanymi. 


Podczas treningu rozmawiamy o oczekiwaniach, trudnościach, nadziejach, poznajemy się. Będziecie dzielić się tym, jak się macie, ale też obserwować, jak reagujecie na to, co mówią inni. Będzie czas na wnoszenie doświadczeń spoza grupy, ale głównie na przyglądanie się temu, co dzieje się “tu i teraz” między Wami w trakcie spotkania.


Trening interpersonalny nie jest psychoterapią. Udział w nim może być jednorazowym doświadczeniem, które wzbogaci świadomość i nauczy nowych sposobów wchodzenia w interakcje, ale również: poprzedzać udział w długoterminowej psychoterapii grupowej lub być pomocny dla osób, które aktualnie korzystają z psychoterapii indywidualnej (po uzgodnieniu z psychoterapeutą).


Grupa liczy do 11 uczestników.


Termin: 10.02.2024 godz.10.00- 11.02.2024 godz.16.30
Koszt: 1180 zł.
Miejsce: Gdynia, ul. 10 Lutego 27/2 


Szczegółowe informacje i zapisy: 

791 160 281 

anna.j.Ziolkowska@gmail.com

Terapeuci

Jakub Macewicz

Socjolog, psychoterapeuta. W swojej j pracy skupia się na trzech obszarach: indywidualnej krótkoterminowej terapii psychodynamicznej, terapii par w modelu EFT oraz pracy z mężczyznami (indywidualnie oraz w ramach grupy rozwojowej lub warsztatów Czuły Wojownik). Pracuje również jako psychoterapeuta grupowy. Ukończył pełne szkolenie z zakresu terapii EFTdla par. Członek PSEFT oraz ICEEFT. Obecnie kończy szkolenie psychoterapeutyczne w czteroletnim Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie oraz w Szkole Psychoterapii Grupowej w tej samej instytucji. Uczestniczył w licznych kursach z zakresu Porozumienia bez Przemocy (NVC) oraz wielu warsztatach w nurcie łączenia emocji i ciała. Żonaty, ma trzech synów.

Anna J. Ziółkowska

Psychoterapeutka, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła czteroletnie szkolenie Studium Psychoterapii oraz Studium Psychoterapii Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, 3-letni Core Training ISTDP (Intensive Short Term Dynamic Psychotherapy) Warszawa/Berlin, 2-letnie szkolenie psychoterapeutyczne NARM® (NeuroAffective Relational Model) dedykowane do pracy z traumą, podyplomowe studia na Uniwersytecie SWPS „Uważność i współczucie. Podstawy, psychoterapia i badania” oraz szkolenie nauczycielskie z MBCT (Mindfulness Based Cognitive Therapy) organizowane przez Fundację Rozwoju Mindfuness i Oxford Mindfulness Centre. Doświadczenie kliniczne uzyskała na oddziale psychiatrycznym w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im prof T. Bilikiewicza w Gdańsku. Zawodowo związana z Uniwersytetem SWPS oraz Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie gdzie prowadzi psychoterapię grupową, Grupy Otwarcia® oraz zajęcia na Studium Psychoterapii. Współpracuje również z Fundacją Rozwoju Mindfulness. Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową w nurcie psychodynamicznym. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii. Założycielka Gdyńskiego Centrum Psychoterapii Grupowej.

Gdyńskie Centrum Psychoterapii Grupowej 

ul. 10-lutego 27/2

81-364 Gdynia

+48 791 160 281

anna.j.ziolkowska@gmail.com

©2025 by GCPG

bottom of page