top of page

Grupa psychoterapeutyczna comiesięczna

Dla kogo

Zapraszamy do udziału w rocznej stacjonarnej grupie psychoterapeutycznej w nowej, comiesięcznej formule spotkań. Grupa jest propozycją dla osób, które z różnych powodów (dojazd, godziny pracy, inne zobowiązania) nie mogą uczęszczać na spotkania grupy co tydzień. Ta forma pracy zakłada intensywną całodzienną pracę z miesięczną przerwą na asymilację doświadczenia.

 

Terapia grupowa opiera się na założeniu, że nasze problemy zarówno świadome jak i nieświadome po pewnym czasie uwidocznią się w grupie, w kontaktach z pozostałymi uczestnikami i prowadzącymi. Grupa terapeutyczna stwarza możliwość przyjrzenia się własnym wzorcom kontaktowania się z ludźmi, tego jak budujemy z nimi relacje i może się przyczynić do ich zmiany na bardziej satysfakcjonujące.

 

Grupa może być też źródłem wsparcia, możliwości doświadczenia wspólnoty, przywrócenia nadziei, możliwości samopoznania, otrzymania informacji zwrotnej jak jesteśmy postrzegani i przeżywani przez innych.

Informacje ogranizacyjne

Dzień spotkań: niedziela
Częstotliwość spotkań: raz w miesiącu (łącznie 12 spotkań)
Godzina: 10:00 - 18:30 (w trakcie przerwa obiadowa)
Czas trwania grupy: 12 miesięcy
Koszt udziału w grupie: 600 zł za miesąc

Miejsce: Gdynia ul. 10 lutego 27/2

Zapisy

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w grupie, zapraszamy na konsultację przed jej rozpoczęciem. Umówienie wizyty odbywa się poprzez kalendarz rezerwacyjny (link do kalendarza). W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Prowadzący
IMG-8452.jpg

Anna Ziółkowska

psycholog, psychoterapeutka

IMG-5841_edited.jpg

Krzysztof Kaleta

psycholog, psychoterapeuta

bottom of page